MEISTERLIKKUS

Juveliirina püüame alati luua suurejoonelisi tooteid
kõige fantastilisematest ja kõrgeima kvaliteediga looduses leiduvatest materjalidest, et saaksite
sobitada kergesti igat tüüpi käevõrude, kaelakeede, sõrmuste ja kõrvarõngastega ning
looge igapäevaseks kandmiseks ja erilistel puhkudel sobivaid kombinatsioone.

Puhas hõbe

Hõbedat on ehetes kasutatud üle 4000 aasta. Väärismetallina säilitab hõbe alati oma pikaealisuse, seega ei üllata meid, kui ütleme, et enamik maagilisi Skandinaavia Trollbeads on hõbedased. See traditsioon sai alguse viikingite ajastul, kui hõbeehted Skandinaavias laialt levinud. Põhjaviikingid lõid sellest metallist palju käevõrusid, kette, sõrmuseid, ripatseid ja muid ehteid. Trollbeads helmed on väikesed kunstiteosed, mille loomisel on kasutatud kaasaegseid, kuid samas vanu ajaproovitud tehnoloogiaid.

Loe rohkem

Murano klaas

Klaasi on iidsetest aegadest peetud müstiliseks, maagiliseks ja üleloomulikuks – läbipaistvaks aineks, mis muutub kõrgel temperatuuril vedelikuks ja muutub jahtudes metallist tugevamaks. Valmis klaasfiguurid jäävad isegi oma erinevates vormides täiesti läbipaistvaks – see on kindlasti mõistatuslik.

Esimene Trollbeadsi klaaspärl toodeti 2001. aastal, millest sai kollektsiooni värvikas ja inspireeriv osa. Traditsiooniliselt ei segatud klaashelmeid ehetes teiste materjalidega, seega oli selle särava materjali kombineerimine vääriskivide, kulla või hõbedaga uus ja ebatavaline meetod.

LOE ROHKEM

Vääriskivid

Sündinud võimsa surve mõjul, on läbi aegade kaevandatud maa sügavusest krobedaid kive, millest on saanud kaunid ehted. Trollbeadsi kollektsioon sädeleb paljude hinnaliste vääriskivihelmestega, millel on peale sädeleva ilu oma tähendus ja tähtsus. Roosa Kvarts avab su südame, Labradoriit annab jõudu ja väge ning Obsidiaan aitab vabaneda halbadest emotsioonidest, vihast ja valust.

Loe rohkem

18 karaadist kulda

See on pehme, raske ja omapäraselt elus. Sellel on imeline värv ja isegi kui see lebaks 500 aastat laevavrakis, ei kaotaks see väärismetall oma säravat läiget. Tuhandeid aastaid on seda materjali peetud jõu, tervise ja jumalikkuse sümboliks. Jah – me räägime kullast!

Loe rohkem

Pärlid

Pärleid, erinevalt vääriskividest, ei kaevandata maa sügavusest ega poleerita. Nende tõelise ilu paljastamiseks ei pea te midagi tegema. Pärlid on pärlid. Need on nagu kuuvalguse peegeldus merineitsi silmis.Säravaid pärleid nimetatakse sageli ookeanide kalliskivideks. Müstikast ümbritsetud ja oma võluga lummavad nad on tõelised loodusimed.

Loe rohkem

VASK

Väidetavalt oli vask üks esimesi metalle, mida ehete valmistamisel kasutati. See on imelise ilu metall, mis tugevdab tervist ning millel on vägi taastada keha ja vaimu harmoonia.

Sädelevat vaske nimetatakse ka armastuse metalliks. See metall toob teatavasti positiivsust ja õnne. Vask aitab sul mõista ja aktsepteerida oma sisemist energiat.

LOE ROHKEM

Tsirkoon

Cubic Zirconia on hämmastav kunstlik vääriskivi. 1970. aastatel suurenes nõudlus teemantide järele ja sundis juveelitööstust otsima alternatiive. Kuuptsirkooniumoksiid leiutati laseritööstuse jaoks ja selle sarnasuse tõttu teemantidega märkasid inimesed selle potentsiaali ehetes 1980. aastate alguses. Tänapäeval valmistatakse tsirkooniumoksiidist ehteid üle maailma. Need annavad juveliirile teemandiluksustunde ja taskukohase hinna.

LOE ROHKEM

Portselan

Tegemist on suurejooneliste helmestega, mis on valmistatud ja maalitud käsitsi erinevates värvides ja erineva tähendusega mustrites. Piiratud koguses portselanhelmed ilmusid Trollbeadsi kollektsiooni esmakordselt 2019. aasta suvel Trollbeadsi päeva puhul, kuid 2020. aasta kollektsiooniga „Sügis Harmony", portselanhelmestest on saanud Trollbeadsi kollektsiooni tuum. osa

LOE ROHKEM

Teemandid

Teemandid on igavesti, ütlus, mis sümboliseerib lõputut armastust. Sellest mineraalist sai kingitus igavese, surematu armastuse näitamiseks. Kuna teemandid on peaaegu hävimatud, on neist saanud armastuse sümbol, mida ei saa murda.

LOE ROHKEM

Merevaik

Merevaik tekkis üle 50 miljoni aasta tagasi. aastat ja on säilitanud oma lummavad värvid, loomuliku energia ja isegi raviomadused kogu oma muljetavaldava vanuse. Selle mineraali helmed säravad erinevates kollase ja pruuni toonides ning tekitavad tunde, nagu soojendaksid sind neisse külmunud päikesekiired.

LOE ROHKEM