The Aagaard family

1976. aastal sündis uus ehete kontseptsioon "helmes ketil"!

Trollbeadsi lugu sai alguse Taanis. See oli ja on siiani perefirma.

"Mõned meist genereerivad ideid, mõnel on annet luua erakordset disaini, mõnel on oskus avastada parimaid tehnilisi lahendusi ja teistel on lihtsalt julgus see teoks teha." Kõige tähtsam on see, et me kõik naudime võimalust teha koostööd ja ühiselt ellu viia iga uut Trollbeadsi projekti. Kõik on väga lihtne, kui sa armastad seda, mida teed“ – jagab Lise Aagaard oma emotsioone.

ESIMENE HÕBEHELEMES
Esimene hõbehelmes

"Näod" oli kollektsiooni esimene helmes. See on hõbedane rant, mis on kaunistatud 6 näoga. Selle helme lõi Lise Aagaardi vend Søren Nielsen.

Trollbeads on toodetud kombineerides kaasaegseid ja iidseid tehnikaid. Enamik hõbehelmeid on loodud 3000 aasta vanuse tehnikaga, mida nimetatakse cire perdu ehk sulavaha meetodiks.

1988

Kollektsioonis ilmub kuld

Kuld on tuhandeid aastaid olnud võimu, rikkuse ja jumalikkuse peamine sümbol. Trollbeadsi helmed on valmistatud 750 peenest kullast, mis on täiuslik tasakaal puhtuse ja tugevuse vahel.

kuldsed helmed

2000

KASVAV PERE

Kuni 2000. aastani valmistasid kõik helmed Nielsen/Aagaardi perekonna liikmed. Kollektsiooni vahelduse lisamiseks on Trollbeadsi loomingulise perega liitunud 10 uut disainerit. Tänaseks on meie meeskonnas üle 60 Trollbeadsi disaineri.

kohtuda disaineritega

2000

EKSPRESSIIVSED VÄLGUD

Kollektsiooni sisenevad esimesed uhked klambrid. Ekspressiivsed klambrid, nagu väikesed kunstiteosed, on muutunud Trollbeadsi kaubamärgi lahutamatuks osaks.

klambrid

Klaashelmed

2001

Esimene Trollbeadsi klaaspärl toodeti 2001. aastal, millest sai kollektsiooni värvikas ja inspireeriv osa. Traditsiooniliselt ei segatud klaashelmeid ehetes teiste materjalidega, seega oli selle särava materjali kombineerimine vääriskivide, kulla või hõbedaga uus ja ebatavaline meetod.

klaashelmed
FANTASIA KAELAKEE
2003. aasta

VÕLUV KAELAKEE
Uus viis helmestega kaunistamiseks! aastal 2003 Trollbeadsi kollektsiooni täiendasid Fantasy kaelakeed . Nende kaelakeede lisamiseks ripatsite, amulettide või helmestega on palju võimalusi. Lõppude lõpuks on need Fantaasia kaelakeed!

TROLLBEADID LAIENDAVAD
Sel aastal algavad Trollbeadsi seiklused uutes riikides: Hongkongis, USA-s ja Hispaanias. Tänapäeval leiate Trollbeadsi rohkem kui 40 riigist üle maailma.

Model wearing trollbeads earring
Kõrvarõngad
2004. aasta
Mida rohkem võimalusi värviliste helmestega kaunistada, seda lõbusam on iga päev uusi kombinatsioone luua!
osta kõrvarõngaid osta kõrvarõnga tarvikud
Foxtail silver bracelet with beads and lock
Hõbedased käevõrud
2005
Uus disain ja vahetatavad klambrid võimaldasid oma käevõru iga päev luua ja ümber teha!
osta hõbedast käevõru Vaata kõiki käevõrusid
Woman making unique beads

Esimene ainulaadne töötuba

2005

Koos Tiibeti Heategevusorganisatsiooniga Lise Aagaard 2005. aastal. lõi projekti "Tiibeti helmed", mille eesmärk oli anda töötutele tiibeti põgenikele Indias võimalus õppida uusi oskusi ja teenida sissetulekut.

"Kui soovite tõesti aidata kolmanda maailma riikide ja nende majanduste inimesi, peate neile õpetama, mida te edukalt teete."

UNIKOS - väga eriline osa Trollbeadsi kollektsioonist. Need on endiselt maailma enimmüüdud ühekordsed helmed, mis on loodud Trollbeadsi töötubades Indias ja Aafrikas. See kollektsioon sai alguse väikese heategevusprojektina ja sellest ajast on saanud Trollbeadsi väga oluline osa.

2007

PÕHJA KULD
Kollektsioonis on merevaigust helmed, mis tekkisid üle 50 miljoni aasta tagasi. aastat ja on säilitanud oma lummavad värvid, loomuliku energia ja isegi raviomadused kogu oma muljetavaldava vanuse. See võlub meid tänaseni!

ESIMENE SÜNDMUS
Esimesel Trollbeadsi veebiüritusel kutsuti kliente näitama, kus nad käisid ja mida nad oma Trollbeadsi käevõrudega tegid. See paljastas Trollbeadsi seltskonna hinge ja mängulisuse.

Raw gemstones

Esimene pärl!

2008

Sündinud võimsa surve mõjul, on ajast aega kaevandatud maa sügavusest kive ja muudetud hämmastava iluga eheteks. Trollbeadsi kollektsioonis sädelevad paljud kivihelmed, millel on lisaks sädelevale ilule ka oma tähendus ja energia.

vaata kalliskivi helmeid
Esitleme sõrmuste kollektsiooni
2008

Trollbeadsi valikusse ilmub ilmekate sõrmuste kollektsioon. Paljud esimesed rõngakujundused on saadaval ka tänapäeval.

2009 – rohkem sündmusi

6 hands with every wrist containing a trollbeads bracelet and beads

inimeste helmed

Olime turul ühed esimestest, kes pakkusid oma kollektsionääridele "Rahvahelme" üritusel meie loomingulise meeskonnaga liitumist! Edaspidi kutsume igal aastal kõiki konkursil osalema ja oma unistuste helme looma.

Lisateavet

LEIA HELME

Trollbeadsi müüjad üle maailma peitsid piiratud tiraažis "Naeratavad" helmed sõnumiga, milles palus leidjal veebisaiti külastada ja jagada lugu, kuidas nad helme leidsid.

Enam kui 3500 inimest 32 riigist jagasid oma südamlikke ja naljakaid lugusid.

jaga jõulukaarti

Selle üritusega julgustame kõiki kogujaid jagama oma jõuluvaimustust ja saatma jõulukaarte vähemalt viiele täiesti võõrale inimesele üle maailma.

Group of indian women in Jaipur

AINULAADNE TÖÖTUBA JAIPURIS, INDIAS

2009

Projekt laienes ja Indias Jaipuris loodi veel üks töökoda. See projekt keskendus palju haigete või raskustes naiste abistamisele.

rohkem teada saada

2010. aasta

GIF of beads from the travel category

Globaalsed helmed

13 osariiki lõid oma riigi esindamiseks 4 helmest. World Touri helmed loodi järgmistele riikidele: Austraalia, Austria, Taani, Saksamaa, Hongkong, Itaalia, Jaapan, Leedu, Holland, Lõuna-Aafrika Vabariik, Šveits, Ühendkuningriik ja Ameerika Ühendriigid.

Lise Aagaard next to a group of people that were a part of Uniques project

Veel üks ainulaadne töötuba Malawis, Aafrikas

Indias saadud kogemuste põhjal oleme loonud veel ühe töökoja. Seekord oli see suunatud tervisehäiretega noortele, keda koolitasime ettevõtluse läbi ja lõhki, andes neile võimaluse omada elatusallikat.

Nahast käevõru

Trollbeadsi kollektsioonis ilmuvad paindlikud, ehtsast nahast käevõrud. Veel rohkem võimalusi helmestega kaunistamiseks!

osta nahast käevõru

2012. aasta

Käevõru käevõru

Erinevate hõbedase, vase ja kullaga kaetud kujundustega käevõru Trollbeads Bangle on kollektsionääride seas endiselt väga populaarne.

osta käevõru

emadepäev

Esimene spetsiaalselt emadepäevaks disainitud rant on loodud! See on suurepärane kingitus igale emale, mis tuletab alati meelde imelist EMA tunnet.

näe rohkem
Trollbeads headquarter building

Trollbeads kolib uude koju Toldbodgadisse

Lise Aagaard projekteeris selle hoone, mis on pälvinud isegi mitmeid arhitektuuriauhindu!

Lahe fakt: kui te seda hoonet tähelepanelikult vaatate, leiate selle fassaadikujundusest vallatuid sisalikke.

2013 – ESIMESE PIIRATUD VÄLJAANNE KÄEVÕRU KOMPLEKT

See on suurepärane viis Trollbeadsi kollektsiooni alustamiseks. Piiratud väljaande komplekt sisaldab kahte helmest, käevõru ja kinniti, mida eraldi osta ei saa.

2014 - TROLLBEADSI päeva tähistamine

Trollbeadsi päev on Trollbeadsi fännidele. See on päev, mil täname teid koosolemise eest ja tähistame inimesi, kelle elulood, ehtekarbid ja isiksused on osa Trollbeadsist

2015 – MUST REEDE

Otsustasime, et see on suurepärane võimalus rõõmustada kollektsionäärid piiratud koguses helmestega. Esimene oli klaashelmes " Magic Night ".

Ocean bead close up

2016. aasta

Uue disainiga klaashelmes. "Maagiline meremaailm" ilmus kogusse 2016. aastal. Kuigi see erineb oma suuruse ja kuju poolest tavalistest Trollbeadsi klaashelmestest, on sellel sama hõbedane südamik nagu teistel helmestel.

different Tiaras
Tiaarad teie erilisteks pidustusteks
2016. aasta
Tänu Trollbeadsi kontseptsioonile saate luua juuksekaunistuse. Igal lool on rant ja mõned neist on TIARO väärilised!
vaata rohkem juukseaksessuaare
bead of pokemon ball
Püüdke Pokemone!
2016. aasta
Pokemoni meenutavaid klaashelmeid on peidetud erinevatesse kohtadesse üle maailma. aastal 2016 kutsusime kollektsionäärid neid helmeid otsima ja saatma meile fotosid nende leidmise lugudega.
vaata rohkem sündmusi
Ring of change
Vahetatavad rõngad
2016. aasta
Sel aastal kaunistas kollektsiooni esimene Fantasy sõrmus, mis annab võimaluse kaunistada sõrmi oma lemmikhelmestega.
vaata kõiki sõrmuseid osta rant
Model wearing Neck Bangle and trollbeads bracelet with beads
Käevõruga kaelakee
2016. aasta
Kollektsiooniga on lisandunud graatsiline ja elegantne Bangle kaelakee. Oma lemmikhelmeste, amulettide ja ripatsite kinnitamine sellele originaalsele kaelakeele loob äärmiselt võluva ja stiilse välimuse.
osta hõbehelmes vaata kõiki kaelakeesid
Trollbeads tricks

2017. aasta

TROLLBEADSI TRIKID

Trollbeadsidega kaunistamiseks on nii palju võimalusi, seetõttu oleme loonud galerii, kus saad inspiratsiooni ammutada ja uusi kombinatsioonide loomise viise avastada.

2017. aasta

TROLLBEADID MEESTELE

Spetsiaalselt meestele on loodud 34 uut kollektsiooni. Meestekollektsioonis olid nahast ja hõbedast käevõrud ja kaelakeed.

2018. aasta

ESIMESE ISADEPÄEVA HELM.

Esimene rant, mille me pühendasime kõigile DADDY'dele, oli hõbedast valmistatud "Minu kaitsja".

vaata isadepäeva kingitusi
Trollbeads Hair Comb with a gold bead, a aventurine bead and 2 silver spacers

HELMED JUUKSES

2018. aasta

Kollektsiooni kaunistasid veelgi rohkem juukseaksessuaare: kahe kujundusega juuksepaelad ja juuksenõel-kammid.

vaata juukseaksessuaare
ÜMmargused KALLIKUD ja PORTSELANIST HELMED
2019

ÜMmargused KALLIKUD

Trollbeadsi kollektsiooni on jõudnud väiksemad ümarad kalliskivid, mis võimaldavad lihtsamaid kombinatsioone.

PORTSELANIST HELMED

Esimest korda Trollbeadsi ajaloos on kollektsioon täiendatud piiratud koguses portselanhelmeste komplektiga. 2019. aastal ilmus portselanhelmeste komplekt. Trollbeadsi päeva puhul.

Blue leather bracelet from Trollbeads, with beads in blue, white and silver
Model wearing porcelain beads on blue leather bracelet
People unique beads
Sündmus "Ainulaadsed inimesed"
2020
UNIKOS on eksklusiivsed helmed, mida inimesed otsivad üle kogu maailma, nii et selle üritusega soovisime näha, millised helmed kollektsionääridele kõige rohkem meeldivad ning valitud helmed lisati Trollbeadsi kollektsiooni 6 piiratud väljaande helmestega.
rohkem teada saada
Fantasy ring with bead
Uued vahetatavad rõngad
2020
Fantaasiasõrmuste kollektsioon on täidetud erinevate mänguliste disainidega.
osta sõrmus