18 karaatkulla

Kuldne käsitöö

See on pehme, raske ja omapäraselt elus. See on imeline värv ja isegi kui 500 aastat laeva merepõhja lebaks, ei kaotaks see väärtuslik metall oma raadiuse sära. Tuhandeid aastaid on seda materjali peetud võimu, tervise ja jumaluse sümboliks. Jah - me räägime kullast!

Pikka aega on paljudes Sumeri keisritele ja Egiptuse vaaraodele kuuluvatest kuninglikest mausoleumidest leitud kuldseid ehteid ja muid dekoratiivseid artikleid. Kulla imetlus pole täna tuhmunud, seega kasvab nõudlus kuldsete trollbeadide helmeste järele ainult aja jooksul. Pärast otsustamist 18 karaadilise kulla esimese helmese loomise üle oli meil juba kollektsioonis 200 hõbedast helmest. Golden Bead müüdi esimesel nädalal. Sellest ajast alates on kuldsed helmed muutunud TrollldEads kollektsiooni lahutamatuks osaks. 

Materiaalne

Kulla ja puhtust mõõdetakse karaatides. Puhas kuld on 24 karaati. See materjal segatakse tavaliselt vasega, mis annab sooja kuldse tooni. Me kasutame kõigi kuldsete helmeste jaoks 18 karaatilist kulda, mis hoiab puhtuse ja tugevuse vahel suurt tasakaalu. Trollbeads käevõrud ja ahelad on valmistatud 14 karaadilisest kullast. 

 Kuldne

Kuldhelmeste tootmine

Golden TrollBeads helmed on valmistatud sama meetodi abil nagu hõbe. 3000 -aastast -Old meetodit kasutatakse kõige sagedamini vahavormide abil.

Tootmisprotsess algab punase vaha kujundusega. Siis luuakse krohvi visand. Hiljem kuumutatakse ja lahustatakse kuldgraanulit väikesel pannil ning valatakse krohvi visandisse, täites hoolikalt iga sammu. Kui kuld on jäik, sukeldatakse krohv vette, mis lagundab krohvi ja teeb kuldse kuju eemaldamise lihtsaks. Kui kuldne helmed on täiesti jahe, pestakse, värskendatakse ja poleeritakse.

Vaha kuld

Kaks värvi helmeid

Hõbeda ja 18 karaadilise kullaga helmeid nimetatakse kaheks. Märgistame neid LAA 925 peenusega, kuna trahv tähistab metalli madalaimat väärtust, antud juhul hõbedat. Kahevärvilise helme tootmine nõuab suuremat tipptasemel kui ainult ühe metallist helmeste valmistamine, mis muudab nende hinna kõrgemaks.

Kuld- ja hõbeleht

Klaashelmesse on lisatud kuld- ja hõbelehed. Need lehed on valmistatud puhtast kullast ja hõbedast. Metalli soojenemisel või mähkimisel väheneb selle paksus paksuseks alla 0,001 mm, mis hõlbustab kahe metalliga töötamist. Need lehed on kaunistatud klaasist helmestega.

Sega kuld ja hõbe


Kõik kuldsed helmed>