Pärlid

 

Paabulind pärlidPärlid, erinevalt kalliskividest, ei kaevanda maakera sügavusest ega lihvitud. Nende tõelise ilu paljastamiseks pole vaja midagi teha. Pärlid on pärlid. Need on nagu kuuvalguse peegeldus merineitsi silmis. Säravaid pärleid nimetatakse sageli ookeani kalliskivideks. Müstika poolt uuritud ja nende võlu lummades on nad tõelised looduse imed.

Keskajal kaunistasid pärlid ainult kuninglike perede ja teiste aadlike liikmed ning sellest ajast alates on pärlid muutunud rikkuse ja täiuslikkuse sümboliks. Öeldakse, et pärlid võivad tähendada pisaraid, kuid ainult neile, kellel neid pole.

Materiaalne
Magevee pärlid on järvedes, jõgedes ja ojades elavate molluskite loomulik struktuur. Trollbeads pärleid kogutakse haritud magevett. Molluskide sees on need moodustatud neli või viis aastat, kuni nad võtavad õige kuju. Pärlid hakkavad moodustuma, kui mollusk -kestad kukuvad teise sisse. Aja jooksul katab mollusc pärl fragmente ja muudab selle peeneks pärliks. Nende orgaaniliste vääriskivide värv sõltub keskkonnatingimustest, kraanikausi välisest värvist ja molluski struktuurist. Need on imelised loomuliku olemuse imed!

Rosa Reals

Pärlihelmeste tootmine

Leitud pärlid on juba ideaalses vormis, nii et me ei pea neid palju tegema, et saaksime müügiks valmistuda. Spetsiaalne tööriist, mis tagab, et pärlid ei kahjustata protsessi ajal, on puuritud augud. Kui need on õige suurusega, kinnitatakse hõbedane südamiku sisemusse. Seda tehakse spetsiaalse tööriistaga, mis võimaldab igal pärlil südamikku eraldi, hoolikalt ja vastutustundlikult kindlustada.

Kõik pärlihelid>