puhas hõbe

Hõbedaste helmeste protsess

Lille joonis

Kõik algab ideest ...

Kõik TrollBeadsi disainerid on äärmiselt andekad ja ideed ei peatu kunagi!

Mõned disainerid otsustavad luua vahas helmeid, teised aga uuemad meetodid arvuti- ja 3D -programmide abil.


Materiaalne

Võrreldes teiste materjalidega on klaas maagiline. Kõrgetel temperatuuridel vedeldab see külmana äärmiselt jahedaks ja vastupidavaks. Kõik trollbeads -helmed on käsitsi valmistatud, valmistatud kuuma, punase kuumutatud tulega.

Suurem osa TrollBeadsi kasutatavast klaasist on pärit Itaaliast. See tuuakse Murano saarelt, mille leiate Põhja -Itaaliast, Veneetsia lähedal. Murano saarel on kõrgeima kvaliteediga klaas toodetud sajandeid ja selle saare klaasid on kuulunud maailma kõige hinnatuimate klaasikunstnike hulka.

Klaas on kemikaalide kombinatsioon ja ränidioksiid on selle põhikomponent. Ränidioksiid ekstraheeritakse tavaliselt kvartsliivast, samas kui muud komponendid, näiteks naatriumoksiid ja kaltsiumoksiid, saadakse naatriumist ja kaaliumilt. Samuti sõltub klaasi värv tootmise ajal klaasi paigutatud materjalidest. Näiteks: helesinine spava ekstraheeritakse vase abil.

 


 

Vaha, mis on kadunud

Pisikesed vaha skulptuurid

 

Kujundusjoonistuse kujundusega algab helmeste tootmine 3000 -aastase vahakujulise hallitusmeetodiga, mis võimaldab disaineritel liikuda väärismetallide vahast väikeseid detaile.

Vaha sulamisvaha
Vaha hõbe

 

Järgmine etapp

Vahast krohvini ja siis  Hõbe!

 

Tootmisprotsess algab punase vaha kujundusega. Siis luuakse krohvi visand. Seejärel kuumutatakse ja lahustatakse hõbedane graanul väikesel pannil ning valatakse krohvi visandisse, täites hoolikalt iga sammu. Kui hõbe on jäik, sukeldatakse krohv vette, kus see laguneb ja helmest on lihtne eemaldada.

Nii algab hõbedaste helmeste reis TrollBeads kollektsiooni.

Lavastuse selles etapis on väike hõbedaskulptuur täiesti must, nii et see asetatakse hiljem happevanni, mis asendab musta värvi valget. Kui helmed on täiesti jahe, pestakse, uuendatakse ja poleeritakse.

Hõbeda lisamine vahamudelile

 

Oksüdatsioon

Oksüdatsioon aitab meil luua kontrastseid helmeid ja anda neile "iseloomu". Kõik ehted, mida pikka aega karbis hoitakse, oksüdeeritakse. TrollBeads'i kasutatud oksüdatsioonimeetod on sama, mis õhk hõbedal loomulikul protsessil, vaid kiirendame seda. Oksüdatsioon võimaldab meil luua uusi kujundusi ja anda helmestele ainulaadse ilme.

Me sukeldame hõbedase helme oksüdeerivasse lahusesse, mis selle pinda kahjustamata muudab värvi mustaks. Seejärel nühkitakse ja poleeritakse mustad ladestused ning nurgad ja muud kõvad -sõit -alad jäetakse tumedaks. Helmed paistavad ja selle nurgad jäävad mustaks. See annab talle "tegelase" ja TrollBeadsi kollektsiooni erakordse ilme.

Kauss oksüdatsioonilahendustega Helmeste loputamise oksüdeerimine Hoides trahviga helmest

Siin olete õppinud kõiki hõbedaste helmeste etappe!

Kõik hõbedased helmed>