TeemandidDianter

Teemandid on igavesed - ütlus, mis sümboliseerib lõputut armastust. Sellest mineraalist on saanud kingitus igavese ja eksimatu armastuse näitamiseks. Kuna teemandid on peaaegu töötlemata, on neist saanud armastuse sümbol, mida ei saa murda.

Ajalooliselt on teemantidel palju tähendusi ja positiivseid omadusi. Kuulsad mehed, nagu Caesar, Ludwig VI ja Napoleon, pidasid teemante nende maskottideks, nii et öeldakse, et nende mineraalide kandmine on omandatud võim. Samuti on teemandid seotud õigluse, võimu ja vaimsusega. Arvatakse, et nad parandavad tervist, pakuvad positiivset energiat, õitsengut, armastust ja usku.

Materiaalne

Teemandid on tugevaimad, looduslikult moodustatud mineraalid ja seetõttu moodustuvad need kõrgrõhu ja kõrgete temperatuuride abil. Kõige loomulikumad teemandid on vanemad kui miljard dollarit. aastad.

Nende mineraalide tugevus sõltub nende puhtusest. Teemante, mis on läbipaistvad ja kellel on vähem servi, peetakse tugevamaks. Keegi teine ​​peale teine ​​teemant on piisavalt tugev ja tugev, et saada ilusate ja intrigeerivate vormide teemante. Mingil moel nimetatakse poleeritud, täiesti läbipaistvaid teemante teemantideks. Selle vormi eraldamiseks kasutatakse matemaatilisi arvutusi, mis tagavad, et võimalikult palju päikesevalgust tungiks läbi teemandi kaudu, mis annab sellele sära.


Dianter

Teemanthelmeste tootmine

Puuduvad kaks identset teemanti, kuna need kõik erinevad suuruse ja kuju poolest, seega on meie teemanthelmeste tootmisprotsess väga ainulaadne ja individuaalne. Teemante kontrollitakse ükshaaval, iga inimese augud tühjendatakse eraldi ja need on käsitsi lisatud helmesse. See on pika ajaga käsitsi valmistatud protsess, kuna teemantide mitmekesisus on väga suur, mida selle protsessi abil ei saa standardiseerida ega kiirendada.