Trollbeadsi klubi
tütar

Trollbeads Club on ainult liikmetele mõeldud klubi, mis pakub eksklusiivset juurdepääsu: Trollbeads Clubi helmele.

Pärast klubiga liitumist:

  • Kingituseks saad selle aasta limiteeritud väljaande Club helme.
  • Võimalus osta piiratud koguses maapärli. Ilma liikmestaatuseta saab piiratud koguses maapärli osta ainult konkreetne riik, mille jaoks pärl on mõeldud.
  • Muuseumi tooted. Eksklusiivselt klubiliikmetele on teil võimalus osta Trollbeadsi muuseume, mis on lõpetatud ja väga piiratud koguses.

Liituge oma konto profiilis klubi uudiskirjaga. Kui olete juba uudiskirjaga liitunud, kontrollige palun oma SPAM-i või rämpsposti kausta, kirjad võivad olla sinna jõudnud.

  • 55 EUR üheaastase liikmemaksu eest. See hind sisaldab piiratud koguses Clubi helmeid ja palju muud.
  • Kolmeaastase liikmelisuse eest 150 EUR. See hind sisaldab kolme piiratud koguses klubihelmeid ja palju muud.

Registreerumine veebis – Te saate osta liikmelisust veebis ja saada klubi liikmepaketi, mis saadetakse teie määratud aadressile.

Veebis: saate osta liikmelisuse nagu iga meie veebisaidi toote. Üheaastase liikmelisuse leiad siit või kolmeaastase liikmelisuse siit .

Tavaline tarneaeg: 2-4* tööpäeva.

*Pange tähele: eripakkumiste ajal võib tarne suureneda tellimuste mahu suurenemise tõttu.

Liikmelisuse uuendamine ei ole automaatne. Saate oma liikmesust igal ajal uuendada, logides sisse oma kontole aadressil www.trollbeads.lt

Saate oma parooli lähtestada, klõpsates "Logi sisse" ja seejärel "Unustasite parooli?" Parooli lähtestamiseks järgige juhiseid.

Saate alati lisada oma praegusele liikmelisusele kolmeaastase liikmelisuse. Ostate lihtsalt kolmeaastase liikmelisuse ja see lisatakse pärast teie praeguse liikmeperioodi lõppu. Seda saab teha igal ajal, olenemata teie praeguse liikmelisuse aegumiskuupäevast.

Muuseumihelmed - eksklusiivsed, müügist loobutud, piiratud disainiga helmed, mis on saadaval ainult klubiliikmetele.

Osta saab ainult ühe klubipärli ja ühe maapärli. Muuseumihelmeid võid aga julgelt osta nii palju kui soovid.

Praegu töötame selle nimel, et Trollbeads Clubi liikmelisus oleks kingitusena saadaval.

Piiratud tiraažiga Trollbeads Clubi rant ilmub kord aastas, aasta alguses.

  • Kui uuendate oma liikmelisust, kui teil on veel aktiivne liikmesus, lisame teie liikmelisusele veel kaksteist kuud alates teie praeguse aktiivse liikmelisuse lõppemisest. Liikmelisust uuendades saadame Sulle koheselt uue klubipärli. Selle uuendamiseks ja uue klubipärli saamiseks ei pea te ootama, kuni teie liikmesus aegub.
  • Näide: 2023 novembris olete ostnud Trollbeads Clubi liikmelisuse. Saate 2023. aastal Trollbeads Clubi rant ja teie liikmesus on aktiivne kaksteist kuud (kuni novembrini 2024). Läheneb 2024. aasta jaanuaril, ilmus 2024. aastal. Trollbeads Clubi rant. Uue aasta alguses saad liikmelisust uuendada ja 2024. aasta kohe kätte saada. puusa rant. Alates 2024. aastast novembris pikendame teie liikmestaatust veel kaheteistkümne kuu võrra ja see on aktiivne kuni 2025. aastani. novembris

Trollbeadsi klubi saadab umbes kord kuus välja uudiskirja. Need sisaldavad kõiki uusi eksklusiivseid pakkumisi.

Kõik kehtivad pakkumised leiad Trollbeads Clubi lehelt.

liitu trollbeadsi klubiga