VaskTwisted copper bangel on a bead of copper

Öeldakse, et vask oli üks esimesi metalle, mis ehteid valmistas. See on metallmetall, mis suurendab tervist ja millel on võim taastada keha ja mõtte harmoonia.

Varjavat vaskit nimetatakse ka armastuse metalliks. See metall pakub teadaolevalt positiivsust ja toob edu. Vask aitab teil oma siseenergiat mõista ja aktsepteerida.

 

Materiaalne

Vask on üks 118 keemilisest elemendist ja trollbeads kasutab seda metalli kõige puhtamal kujul võrreldes kulla või hõbedaga. Maa peal leidub vask ja selle värv on ülekaalus mahedast roosast ja pruunikast tumepunasest. Tänapäeval ekstraheeritakse suurem osa sellest metallist suurepäraste kaevandustesse, mis leiavad rooste täis vasksulfide. Ained Neid rooste ekstraheeritakse peenete vask -niitide abil.

Puhas vask on imeline punakaspruun värv ja sooja kallistusega kaaslased. Kokkupuude õhu ja veega, vask on oksüdeerunud ja toimub keemiline reaktsioon, mis muudab vase värvi ja selle pind muutub rohekaks. Seda protsessi nimetatakse turseks. Selle protsessi paremaks mõistmiseks pidage meeles, milline näeb New Yorgis välja vabaduse kuju. 25 aastat tagasi säras see erkpunase värviga, kuid nüüd on see muutunud roheliseks.

 Vaskvõru

Vaskhelmeste tootmine

Vaskhelmeid valmistatakse sama meetodi abil nagu Sterling Hõbeda või 18 K kuldhelmeid - kasutades vahavorme.

Tootmisprotsess algab punase vaha kujundusega. Siis luuakse krohvi visand. Hiljem kuumutatakse ja lahustatakse vaskgraanulit väikesel pannil. Saadud mass valatakse kipsi visandisse, täites hoolikalt iga poola. Kui vask on jäik, sukeldub krohvivorm vette, kus krohv laguneb ja helmed on hõlpsasti eemaldatavad. Lavastuse selles etapis on väike vaskskulptuur täiesti must, nii et see paigutatakse hiljem happevanni, mis muutub mustaks roosaks. Kui vaskheld on täiesti jahe, poleeritakse see ja on lõpuks valmis teie käevõru kaunistama.

Klaasist käsitöö