Sotsiaalne vastutus

Kogu trollbeads usub kahte asja: töötab kogu südamest ja toetab sotsiaalne vastutus. Need väärtused on meie alus.
„Minu unistus on teha heategevusprojektid, mille valime võimalikult mitmekesiseks. Kõik, mida me teeme, on inimeste huvides. ”
- Lise Aagaard

Row of Uniques Jewelry Beads

Mis on "unikos"?

Unika on TrollBeadsi kollektsiooni väga eriline osa. Need on maailmas ja Aafrikas Trollbeadsi töötoas loodud maailma -kogu ühekordsed helmed. See kollektsioon käivitati väikese heategevusprojektina ja sai hiljem TrollBeadsi äärmiselt oluliseks osaks.

"Kui soovite tõesti aidata kolmandas maailmas elavaid inimesi, laiendage majandust - peate neile õpetama seda, mida teete edukalt." Siin on ajakirjas loetud sõnad Lise Aagardit, et alustada seda imelist TrollBeads Reisit: Klaasi õpetamine helmed, et teha neid, kes seda vajavad ja vajavad ning vajavad seda, et anda võimalus ennast väljendada ja kunsti luua.


Esimene töötuba

Lise ja Peter Aagaard korraldasid Põhja -Indias Dharamsalas esimesed töötoad. Selle programmi eesmärk oli aidata Tiibeti põgenikke. Töötubasid rahastas SO -nimeline "õrn laen". See tähendas, et kui ettevõte ei teeni piisavalt raha - võlga ei maksta ja kui ettevõte õnnestub, tuleb raha tagasi maksta, mis investeeritakse teise iseenda arendavasse projekti.

Dharamsalas elavad pagulased töötasid väljakujunenud töötubades, kus nad valmistasid helmeid. Linna peatänaval oli ka pood, kus nad said oma loomingut müüa. Kahjuks oli kaupluse äri ebaõnnestunud, nii et see tuli sulgeda, et töötajad saaksid keskenduda klaasile.

 

Naine loob ainulaadse klaashelme

Kuidas see töötas?

Esiteks toodeti töötoad Trollbeadsi kirjutistest inspireeritud klaashelmeid, kuid oskused ja loovuse omandanud töötajad hakkasid tootma omapäraseid disainilahendusi. Mõni neist sai osa TrollBeadsi kollektsioonist ja ainulaadse kollektsiooni teerajajatest. 2009. aastal laienes projekt ja Indias Jaipuris asutati veel üks töötuba. See projekt pööras palju tähelepanu haigetele või rasketele naistele abi osutamisel.

TrollBeads kasutas ära Indias saadud kogemusi ja algatas 2010. aastal Aafrika Malawi piirkonnas sarnase projekti. Rahastamine oli mõeldud terviseprobleemidega noortele, kes on elatise andmise kaudu treeninud äri peensusi.


Kirg unikide vastu

2012. aastal asutas TrollBeads neljanda töötoa. Seekord sõitis projekt Indiasse Dehradunisse Himaalaja mägede lähedale ja oli ette nähtud paguluses elavatele Tiibeti meestele.

Trollbeads loob töötubasid ja õpetab inimestele klaasist helmeste kunsti alates 2005. aastast. Esimene projekt oli suurepärane ja selgus, et abiga antud inimesed olid väga andekad ja neid ei saanud kahe silma vahele jätta. Töötuba võimaldab neil paljastada oma loovuse ja luua seeläbi ainulaadseid klaasist helmeid, mida me nimetasime "ainulaadseks" - üheks tükis, ainulaadseks ja äärmiselt tundlikuks väikeseks kunstiteoseks, mida saame kaunistada.
Käsitöö anti, andis neile inimestele elu täiesti erinevat värvi ja tõestas, et kunagi pole liiga hilja midagi muuta ega midagi alustada.

Grupifoto naistest Indias Jaipuris töötoast

Trollbeads

Ettevõtte eetika - eetiliste äritavade edendamine.

Inimõigused ja sotsiaalne vastutus - soodustada ausalt ja nende töötajate ja kogukonna hooldamisel põhilisi inimõigusi, edendada mitmekesist tööd, võimaldada töökeskkonda.

Keskkonnakaitsja kohustus on edendada tõhusate ressursside ja elektriallikate kasutamist, kaitsta bioloogilist mitmekesisust ja takistada saastumist levikust.

Juhtimissüsteemid - kohaldatavate seaduste järgimiseks, mõju ja kasu hindamiseks, tegevuste määramiseks ja äririskide, sealhulgas töövõtjate, tarnijate ja partnerite haldamiseks.

""