TrollBeadsi kontseptsioon

TrollBeads on erandlik ehted, mis kohandatakse iga stiiliga, võimaldab teil luua unikaalseid kombinatsioone ja näib, et helmed ise meenutavad mängu, kus saate vabalt väärida, muuta, kombineerida ja luua, mis teile meeldivad.

Usume, et meie elu koosneb lugudest, mälestustest ja hetkedest, nii et TrollBeads annab teile võimaluse neid jäädvustada ja neid alati kaasas kanda.

Igal lool on helmed ...

Trollbeads süda on helmed. Igal neist on oma ajalugu ja olulisus, mis on inspireeritud mütoloogiast, astroloogiast, muinasjuttudest, loodusest, loomadest, kultuurilisest mitmekesisusest või meie igapäevasest elust.

Lisaks helmestele leiate ka käevõrusid, kaelakeesid, kõrvarõngaid, rõngaid või juuste ehteid.

 

Sina - disainer!

Trollbeads oli maailmas esimene, kes lõi ehete kontseptsiooni "helme ahel", mis võimaldab naistel ja meestel luua ehteid, mis kajastaksid nende isiksust, mälestaks mälestusi ja lugusid.

Kombineerige helmed värvi, stiili, aja, rõivastuse või isegi meeleolu järgi ja ole ainulaadne! Avastage pidevalt uusi kombinatsioone, lisades loomingulisi ja mängulisi elemente või muutuvad helmed. Just see mitmekesisus ja mitmekülgsus loob ainulaadse TrollBeadsi kogemuse.

 

Samm sammu haaval

Kõik algab esimese helmega ...

Kas olete TrollBeadsi uustulnukad?
Alustage oma TrollBeadsi loo loomist vastavalt järgmistele punktidele:

1. Valige toode. Käevõru, kett, kaelakee või rõngas - see pole üldse oluline! Valige, mida saate kaunistada trollbeads -helmestega.
2. Valige klamber. Käevõrud ja ahelad vajavad klambrit. Kui olete valinud käevõru - ärge unustage "pidureid", mis takistavad teie helmeste kukkumist.
3. Valige helmed. Kas teil on eriline sündmus? Või äkki kaunistavad teie mälestused seiklus -täis teekonna, lähedase või sündmuse, mida ei saa unustada? Kõigil puhkudel leiate õige TrollBeads helme!

Kolm sammu TrollBeadsi käevõru loomiseks