Ehted

 Mudel Med TrollBeads Smykker Ved Møns Click Strand

Trollbeads on Taani disainipärand. Meie ehted maailmas on tuntud oma kvaliteedi, lihtsuse ja funktsionaalsuse poolest. Kujundus on TrollBeadsi liikumatu jõud ja ehete loomiseks kasutatakse meie kõrgeima kvaliteediga materjale.

Valime hoolikalt materjalid ja eesmärk on luua ehteid looduses kõige ilusamatest, vastupidavatest ja kvaliteetsetest materjalidest. Meie ehteartiklid on loodud vastama kõigile kvaliteedistandarditele ja korralikult hooldatud - kesta pikka aega ja näevad välja justkui esimest korda kandes.

Hõbedate toodete hooldus

Trollbeads smykker i sølv på mudel

Hõbedast kastis või kotis soovitame hoida hõbedaseid käevõrusid, helmeid, kõrvarõngaid või rõngaid, et kaitsta hõbedaseid ehteid oksüdeerimise eest.

Kui pöörate kuldketi hõbedaseid helmeid, pange tähele, et need võivad käevõru pisut tumendada. Käevõrust eemaldate hõlpsalt hõbedast, puhastades seda õrnalt hõbedase puhastusega salvrätikuga.

Sageli hoiate oma ehteid puhtana, puhastades selle metalllapi jaoks hõbedaseid tooteid. Oksüdatsiooni mõju vältimiseks vältige ehete kontakti vee, kosmeetika ja kemikaalidega.

Hõbedate ehete toodete ostmiseks 

 

Kuldsete ehtetoodete hooldus 

Kullaga plaaditud käevõrud kulla, kivi, Glas ja pärlihelmestega

Kullatoodete puhastamiseks võite kasutada õrna seepi ja vett. Pärast toodete pesemist kuivatage need ja kuivatage hästi pehme lapiga.

MÄRKUS. Vältige ehete puhastusvahendeid ja antibakteriaalseid seepe - see võib mõjutada toodete värvi.

Teie kullatud ehted võivad värvi kaotada. Kõik kullaga kaetud ehted hakkavad lõpuks hõõrduma, eriti kohtades, kus suurim kontakt teiste metallidega - loomulik kulumisprotsess.

Hoidke ehteid eraldi suletud kilekottides või kastides. See aitab teil vältida kriimustusi ja liiga kiiret oksüdeerumist nii palju kui võimalik.

Gold Jeweri toodete ostmiseks

 

Klaasist ehete hooldus

Trollbeads Sølv Armbånd Med Glass Og Guld Kugler

Klaashelmeste värskendamiseks kasutage pehme puhastust pehme mikrokiust salvrätikuga. Ärge kasutage puhastusvahendeid, kuna need võivad sisaldada pleegitajat või peroksiidi, mis võib klaasist helmeid kahjustada.

Ärge märja trollbeads klaashelmeid. Te ei tohiks ujuda, eriti klooriga basseinis, klaasist helmestega. Ärge kunagi paanitsege klaashelmeid kuuma või merevette. See võib klaasist helmeid kahjustada. Samuti võtke majapidamistööde tegemise ajal käevõru ning treenides võivad kemikaalid ja higi mõjutada ka klaasist helmeste ilmumist.

Vältige tooteid, mis võivad klaasist helmeid kahjustada. Kõige olulisem reegel, mida soovitame oma klientidele, on vältida helmeste kontakti parfüümide, kreemide, seebi, kosmeetika või juukselakiga.

Ostetud klaasist ehted 

 

Ehete hooldamine kalliskividega

Trollbeads Sølvarmrine Med ædelsten

Võite kalliskivid mahe seepiga loputada ja veega hästi tühjendada. Kuivatage ja poleerige helmeid pehme lapiga.

Vältige kokkupuudet parfüümide, juukselaki ja sarnaste toodetega, kuna mõne kivi pind on poorne ja mitmesugused kosmeetika- või kemikaalid võivad mõjutada kivi välimust.

Kõik TrollBeadsi vääriskivid on looduslikud ja täiesti ainulaadsed. Sama materjali helmed erinevad värvide poolest ning neil on ainulaadsed lisandused ja omadused, mis näitavad oma vanust, koht, kuhu nad kaevasid, ja paljastasid oma loodusliku ilu. Mõned kivid on loomulikult pehmemad, nii et nende servade servad võivad pärast ostukuupäeva pikemaks ajaks pehmendada.

Osta kalliskividega ehtetooteid

 

Ehete hooldus pärlitega 

Pärl rõngas

Pärlid on looduslik materjal, nende värv ja kuju on äärmiselt mitmekesised. Kuna see on looduslik materjal, soovitame teil vältida otsest kontakti kosmeetika, parfüümi, juukselaki jms. Lisaks ei tohiks pärleid kunagi kokku puutuda happeliste ainetega nagu äädikas, sidrun, kloor ja palju muud.

Pese pärleid mahe seepiga ja tühjendage veega kaevu. Kuivatage hoolikalt ja poleeri pehme lapiga. Võite kasutada ka pärliriiet. Saate seda osta siit.

Parim viis pärlite ehete hoidmiseks on teistest ehetest ja pehmest materjalikotis, et vältida nende joonistamist.

Osta pärlitega ehtetooteid

 

Vask ehtehooldus 

Kobber Arimring Med Kobberi vahetükid Og Kugle, På Kobberage

Saate oma vase ehteid puhtana hoida, puhastades neid vase ja kullaga poleeriva lapiga iga päev pärast kandmist. Samuti saate kodus aeg -ajalt pesta neid leige seebiveega ja kuivada pehme lapiga.

Hoidke mittehake, vask ehteid õhukindlates kilekottides. Kui teie vask ehted hakkavad värvi muutma - alustatakse oksüdatsiooni. Oksüdeeritud vasktooteid saab puhastada soola ja äädika seguga. Segage kausis lihtsalt väike äädikas soolaga ja katke toode selle seguga. Pese puhastatud toode veega ja kuivage pehme lapiga. Samuti saate oma vask ehteid sidrunimahlaga puhastada. Lõigake sidrun pooleks, lisage natuke soola ja kandke vaskele õrnalt mahl, kuni märkate, et kogu mustus on eemaldatud. Loputage sidruni ja soola segu veega ja kuivatage pehme lapiga.

 

Merevaiki ehete hooldus 

RAV Kugler På ubehandlet Rav

Merevaigu ehted ei vaja erilist hooldust. Kui soovite sära tagastada, poleerige merevaigukollane pehme, kuiva riidega. Ärge kunagi kasutage merevaigu puhastamiseks õli ega keemilisi tooteid.

See looduslik materjal on täiesti ainulaadne, nii et isegi samad disainilahendused erinevad värvid ning neil on ainulaadsed lisandused ja omadused, mis näitavad nende vanust ja looduslikku ilu.

Hoidke merevaigukollaseid ehteid väikestes kangakottides ja veelgi paremini suletud kilekottides või kastides. See aitab teil kriimustusi nii palju kui võimalik vältida.

 

Naha ehete hooldus

Trollbeads nahk Armbånd Med Små Kugler

Igapäevaseks puhastamiseks puhastage nahk õrnalt pehme kuiva riidega. Laigud tuleks eemaldada kohe, kui need ei kuivanud ja kuivanud. Kasutage nahatoodete (ilma kemikaalideta) või mahe seebi, näiteks seebikiipide, näiteks seebikiipide jaoks õrna professionaalset puhastajat. Vormige kaussi vaht ja kandke pehme kangas, seejärel puhastage nahk (ärge peske). Pärast seda puhastage nahk kuiva lapiga ja kandke nahapalsam. Ärge unustage kaitsta nahka otsese päikesevalguse eest.

Hoidke nahk ehte alati kuivana, kuna need on poorsed ega ole kunagi täiesti veekindlad. Vesi võib kahjustada naha käevõru ja plekki, muuta värvi ja tekstuuri. Kui nahast käevõru või kaelakee kulub või hõljub vees, kahjustab see toote välimust märkimisväärselt.

Nahast ehte ostmiseks

Lubame:

Tasuta kohaletoimetamine € 49  ♥ 14 -päevane tagasimakse/vahetus ♥ 2 -aastane garantii