Tsirkooni

Kuupulgade tsirkoonia on suurepärane inimese vääriskivi. 1970. aastal suurenes nõudlus teemantide järele ja sundis juveelitööstust otsima alternatiive. Kuupulb tsirkooni leiutati laseritööstuseks ja selle sarnasuse tõttu teemantidega märkasid inimesed 80ndate alguses selle potentsiaali ehetes. Tänapäeval on ehted valmistatud rhinestones kogu maailmas. Nad annavad ehetele teemant luksuse ja taskukohase hinnaga.

Materiaalne

Kuubikujulist tsirkooniat jäljendavad kõige paremini teemandid ja see koosneb tsirkooniumoksiidipulbrist, magneesiumist ja kaltsiumist. See metall on natuke raskem kui teemandid, kuid kalliskividest kergem. Tsirkoonium võib võtta teemant -spetsiifilise kuju, kuid see peegeldab rohkem värve ja paistab imeliselt.

Tsirkooniumhelmeste tootmine

Meie tsirkooniumoksiidiga klaashelid on hoolikalt valmistatud ja käsitsi valmistatud. Pärast klaasi punetuse punaseks kuumutamist asetatakse õhuke kiht südamikule ja seejärel asetatakse tsirkoonium hoolikalt kuumale klaasile. Kui tsirkooniumi veerised on asetatud, on tsirkooniumoksiidi ankurdamiseks kõik uuesti läbipaistva klaasiga üle ujutatud. Selget klaasi kasutades on tsirkoonid hästi nähtavad ja võite imetleda, kui imeliselt see päikese käes helendab. See annab helmeste elujõu, mängulisuse, luksuse ja täieliku sära.