Kiirgada ainulaadsust

Avastage oma süda -armastav üksuse helmed!

Ainulaadne on kõrgeim kvaliteet ja käsitöö käsitsi valmistatud klaashelmed ning nende hõõguvad värvid ja võluvad mustrid köidavad tähelepanu.
Puuduvad kaks identset helmest, nii et valige see, mis juhib kõige rohkem teie tähelepanu ja on südamele kõige armsam!
Kutsume teid külastama lähimat müügikohta ja valima helme, mis kajastab lugu, mida räägite, ja meenutab teile kõige ilusamat.

 

Unique kollaažid, uniikid käevõrudel ja kaelakeel ning

Ainulaadsete helmeste algus
 

Täna on ainulaadne♥ on TrollBeadsi kollektsiooni lahutamatu osa. Unicked on ühiku klaashelmed, mida inimesed kogu maailmas armastavad ja vaatavad alati tähelepanelikult uusi disainilahendusi. Neid klaashelmeid, nagu ka teisi meie kollektsiooni helmeid, saab kaunistada kõigi trollbeads käevõrude, kaelakeede, kõrvarõngaste ja fantaasiarõngastega.

Katkend ainulaadsest raamatust: „Vahel kuulete lugusid, kui keegi õppis või õppis, mis on nende elu muutnud. Ehkki võib olla raske uskuda, et see on tõsi, kuid see juhtus minuga: mõned ajakirjajooned on viinud ootamatu teekonnani, mis viis mind ja mu pere kolmele mandrile - teekond, mis on lõpuks mõjutanud nii paljusid inimesi kui ka minu Perekond ja minu pere ning kõik trollbeadsid ettevõtte eluks. ”

Siin on read, mida olen lugenud väikese Taani Tiibeti heategevusorganisatsiooni ajakirjas: "Kui soovite tõesti aidata kolmandast maailmast ja nende majandusest inimesi, peate õpetama neile, mida teete iseendaga."

Neid ridu lugedes tulin äkki idee välja: “Me saame seda teha. Lõppude lõpuks teame, kuidas klaasist helmeid teha. Me teame, kuidas neid edukalt müüa. Saame neid õpetada. Uute TrollBeadsi kujunduse kujundamisel, mis on kadunud salapärases sfääris, sarnases struktuuris planeedil, arvasin sageli, et mõnikord näeb see välja nagu üks pisike klaasist helme maailmas. Kui läksime oma esimesele Dharamsali reisile ja rajasime Tiibeti küüditatutele klaasist helmeste seminari, ei osanud ma isegi ette kujutada, kui palju tõde nendes mõtetes oli. Mul polnud aimugi, et see heategevusprojekt kasvab kolmel mandril ja lubab kõigil neil imelistel ja andekatel inimestel - tõelisi käsitöölisi, kelle elu on minu omast nii erinev. Igas TrollBeads helmekujunduses on sümbolid, värvid, kultuur elavad. TrollBeadsi ainulaadne raamat on lugu inimestest, keda õpetasime klaasist helmeid valmistama, ja nad lõid ainulaadse, suunates sellega TrollBeads täiesti uude suunas ning andes rõõmu ja loomingulist inspiratsiooni tuhandetele inimestele kogu maailmas. "

- Lise Aagaard

Klaasist helmeste tootmine