Portselan

Trollbeads porcelain beads

Need on suurejoonelised helmed, mis on valmistatud ja värvitud käsitsi erinevates värvides ja mustrites, millel on erinevad tähendused. Piiratud väljaanne POrcelian Beads EsimeneKunagi esitleti Trollbeadsi kollektsioon 2019. aasta suvel Trollbeads Day puhul, kuid koos 2020. aasta kollektsiooniga "Sügisharmoonia" said portselanist helmed osaks peamistest Trollbeads kollektsioonist.

Materiaalne

Portselani maalimiskunst pärineb Hiinast, kus leiutati tõeline jahe valge portselan. See on keraamiline materjal, mis on valmistatud spetsiaalse tehnoloogia järgi, kasutades Kaoliini, tuntud ka kui valge savi. Portselan on jahe, mitte noaga. Portselanisse surudes on kuulda pikk, meloodiline ja pikaajaline heli.

Portselanist materjali helmed

Portselanist helmeste valmistamine

Portselanhelmeste tootmine on äärmiselt keeruline. Need helmed on algselt valmistatud vedelast portselanist, seejärel kuumas ahjus kuumutatud ning jahutamisel, esmakordselt glasuuritud ja uuesti soojendatud. Teist korda, pärast jahutamist, on niigi glasuuritud helmed ekspressiivsete ja värviliste mustritega käsitsi ning jälle glasuuritud ja kuumutatud. Seejärel glasuuritakse helmed uuesti ja kuumutatakse viimast korda. Iga kord, kui soojendusega helmed vähendatakse, on väga oluline kogu tootmisprotsess üksikasjalikult kavandada, nii et helmestel oleks igas tootmisetapis õige suurus. Portselanist helmeste tootmine on pikk ja detailne protsess, kuid lõpptulemus on täiesti uimastav ja maagiline. Igal TrollBeadsi portselanist helmeste disaineril Hiinas Jingezenis on oma ainulaadsed oskused mitte ainult tehnika, vaid ka mustrite tundmise osas, nii et iga mustrit joonistab väike maalrite rühm, kellel on erilised oskused hästi tuntud mustri maalimiseks ja kasutamiseks kasutamiseks konkreetne maalide tehnika.

 

Kõik portselanist helmed>