Helmed

Trollbeads oli maailmas esimene, kes lõi ehete kontseptsiooni "helme ahel", mis võimaldab naistel ja meestel luua ehteid, mis kajastaksid nende isiksust, mälestaks mälestusi ja lugusid. See on erandlik ehteid, mis kohandatakse iga stiiliga, võimaldab teil luua ainulaadseid kombinatsioone ja näib, et helmed ise sarnanevad mänguga, kus saate vabalt väärida, muuta, kombineerida ja luua, mis teile meeldivad.

Meie kollektsioon on täis erineva kuju, suuruse, disaini ja materjalide helmeid. Leiate enesekindlalt midagi oma maitsele, olenemata sellest, kas valite minimalistliku või värvika, keskendunud stiili. Kollektsiooni TrollBeads leiate rohkem kui 800 helmest ja ripatsit, mida me igal aastal üha enam loome, seega on oluline ka, et vabastaksime mõned neist muuseumi, nii et kollektsioon oleks alati asjakohane ja inspireeriks oma kliente looma Uued kombinatsioonid. Vanemaid helmeid võib alati leida meie saidi jaotisest "Muuseum".

Meie helmed, aga ka maskotid loovad palju professionaalseid disainereid. Igaüks aitab kaasa oma ainulaadsetele ideedele ja oskustele, muutes meie klientidele võimaluse rääkida oma erilise ajalugu ja paljastada oma isiksus. Lisaks meie andekatele ja loomingulistele disainerite meeskondadele, mille ehted on loonud igal aastal ka "People's Bead" disainivõistlustel, tutvustame uut helmest, mille on loonud üks teist - meie suurepärased kliendid!

Trollbeads armastus ainuõiguse vastu kajastub ka meie kollektsioonis, kus saate avastada kõike alates merevaigust kuni kuldsete eheteni. Püüame alati luua looduses leiduvate kõige fantastiliste materjalide suurejoonelisi tooteid, et hõlpsalt sobitada igat tüüpi käevõrusid, kaelakeesid, rõngaid ja kõrvarõngaid ning luua kombinatsioone, mis sobivad igapäevaseks ja erilisteks sündmusteks.