Ohutu ostlemine

Makse

Püüame alati saiti värskendada ja tagada, et kogu teave meie toodete kohta oleks õige. Erandjuhtudel võivad siiski esineda hinnaklasside. Kui leiame meie saidilt ostetud toote hinna, võtame teiega ühendust nii kiiresti kui võimalik. Sellistel tingimustel teavitatakse meid hinna lahknevusest ja saate otsustada, kas soovite osta head hinda. Kui te ei suuda teiega ühendust võtta, jätame endale õiguse ostu mitte kinnitada. Samuti jätame endale õiguse saidi hindade kohe muuta.


Kõik saidi hinnad on käibemaksu.


Saidi hinnakujundus kasutab järgmisi valuutasid: eurod

TrollBeads kasutab turvalist makseserverit, mis krüpteerib kogu teabe SSL -protokolliga, mis tähendab, et teie andmed on turvalised ja autsaiderid ei saa lugeda. TrollBeadsi enda veebisait kasutab ka SSL -i protokolliga entptsiooni.

Krediidi-/deebetkaart

Valige kassas krediidi-/deebetkaart, millega soovite maksta, ja sisestage nõutav teave. Ostuhinnale ei lisata lisakulusid. Võite maksta koos Visa, American Expressi või MasterCardiga.

Saate lisada ainult teie kohaletoimetamise aadress. Kui peate oma tellimuses ühe või mitu üksust tagastama, tagastatakse ostusumma samale makseviisile, mida kasutasite algse tehingu jaoks.

Muud maksevõimalused

Teil on võimalus maksta muude makseviisidega kui ülaltoodud. Täiendavate makseviiside hulka kuuluvad Google Pay, Apple Pay ja Shop Pay. Need maksemeetodid muudavad teile rahvusvahelise.trollBeads.com sisseoste tegemise lihtsaks ja kiireks.

Reklaamid ja ettepanekud

Kõik pakkumised kehtivad ainult seni, kuni on kaupu. Sooduskoodid on vajalikud ainult siis, kui need on selgelt öeldud.

Tasuta kingitusi ei saa kinnitada mittepromotsiooniperioodile esitatud tellimustele.

Kui kauba tagastatakse, mis on ostetud tasuta kingitusega, tuleb see ka tagastada. Kui lisatud tasuta kingitust ei tagastata, jätame endale õiguse raha tagasi hoida, kuni tasuta kingitus tagasi nõuda.

Kui täidame hooajalisi ja lühemaid aktsiaid ning pakkumisi, peavad asjakohased kaubad (tasuta kingitus) olema ostukorvi. Seejärel peate sisestama esitatud sooduskoodi, et saada üksus tasuta kingituse või alandatud hinnana.

 

Kaebused ja küsimused

Enne kaebuse esitamist hinnake toote seisukorda ja veenduge, et puudused ei oleks tingitud ebaõigest kasutamisest ega hooldusest. Tahaksime nõustuda kõigi kaebustega, kuid mõnel juhul ei saa me seda teha. Tootja süü põhjuseks on tõelised kahjustused.

Kui teil on kaebusi sellel veebisaidil ostetud toodete kohta, saatke meile e -kiri:info@trollbeads.lt

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust tööpäeviti kell 8.00–17.00. Telefon: +370 617 41179 või e -post e -posti teel:info@trollbeads.lt

 

Kolmanda osapoole programmid
Meie saiti külastades märkate, et TrollBeadsi kohta teabe saamiseks kasutame kolmanda osapoole veebisaite nagu Facebook, Twitter, Pinterest, YouTube ja Instagram. Üksikisikud võivad nendele konkreetsetele veebisaitidele sisselogimisega silmitsi seista, kuid TrollBeads ei kontrolli ega paranda sisu.